grudzień,2021

29gru15:0019:00Most do muzyki. Koncert pod Mostem Grunwaldzkim!

Szczegóły

Niezwykły projekt jazzmana: koncerty pod wrocławskimi mostami! Ceniony trębacz jazzowy Piotr Damasiewicz realizuje nadzwyczaj oryginalny projekt. Zaplanował, że w ciągu roku zagra i zarejestruje koncerty pod dwunastoma wrocławskimi mostami. Już można posłuchać, jak kompozycje wrocławianina zabrzmiały pod Milenijnym i Rędzińskim.

TERAZ CZAS NA MOST GRUNWALDZKI!

== MOSTY DO MUZYKI ==
Cykl 12 nowych unikalnych kompozycji poświęconych 12 wybranym mostom Wrocławia. Koncerty będą improwizowane, a wpływ na brzmienie i materiał muzyczny będzie miała akustyka każdego z nich.
Koncerty będą zarejestrowane i umoszczone w internecie na platformie YouTube oraz w mediach społecznościowych. Nagrania pozwolą twórcy na rozwój autorskich metod w zakresie ekologii dźwięku, rejestracji dźwięku i kompozycji muzycznej.
Powstałe nagrania będą podkreślały związek architektury z akustyką oraz uzupełnią bazę charakterystyk różnego rodzaju pogłosów i wybrzmień. Ten materiał posłuży jako materiał dla dalszej pracy stypendysty jako improwizatora, kompozytora, edukatora i wykładowcy.

== PIOTR DAMASIEWICZ ==
41-letni artysta jest uznawany za jednego z najbardziej oryginalnych polskich trębaczy jazzowych. Urodził się we Wrocławiu, studiował na uczelniach muzycznych we Wrocławiu, Katowicach oraz w Bydgoszczy. Jest kompozytorem, animatorem kultury, inicjatorem wielu wydarzeń i projektów z pogranicza sztuk – nie tylko muzyki. Od lat bierze udział w wydarzeniach artystycznych, także o randze międzynarodowej.

== KIEDY ==
29.12.2012 r.
godz. 15:00-15:30
godz. 18:00-18:30

== GDZIE ==
Odra Centrum, wybrzeże Juliusza Słowackiego 5B (tuż obok Mostu Grunwaldzkiego)

ZAPRASZAMY NA TEN WYJĄTKOWY KONCERT!

rozwiń

Termin

(środa) 15:00 - 19:00

X
X
X