grudzień,2022

22gru19:0021:00Miejsce Otwarte - koncert dziękczynny Śpiewaczej Bandy

Szczegóły

Tego wieczoru wspólnie ze Śpiewaczką Bandą z Wrocławia będziemy świętować początek nowej pięknej przygody “Miejsca Otwartego” – bezpiecznej przestrzeni wsparcia i integracji każdej osoby w potrzebie!

Śpiewacza Banda z Wrocławia to zespół łączący miłośników muzyki etnicznej z całego świata, który powstał na warsztatach wokalnych prowadzących przez Danę Vynnytską, ukraińską kompozytorkę, pianistkę oraz wokalistkę zespołów Dagadana i Babooshki.

Wystąpi z zespołem:
Wojtek Buliński – perkusja
Cyprian Baszyński – trąbka, flugelhorn, hulusy
Ion Virlan – kontrabas
Dana Vynnytska – instrumenty klawiszowe

Z ciekawostek na tym koncercie zostanie światowa premiera 3 Muzycznej Pocztówki z Wroclawiu. Skomponowana do wierszu wrocławskiej poetki Hanny Janczak

Po koncercie zapraszamy na mały poczęstunek I wspólne śpiewanie kolęd.

*** Miejsce Otwarte to bezpieczna przestrzeń wsparcia i integracji, centrum spotkań mieszkanek i mieszkańców Wrocławia: osób z doświadczeniem uchodźczym, migrantek, członków społeczności lokalnej. Miejsce Otwarte oferuje m.in. bezpłatne doradztwo i konsultacje prawne, socjalne, psychologiczne, natychmiastową pomoc w doświadczeniu przemocy, przyjazną przestrzeń zabawy dzieci. W centrum organizujemy aktywności: warsztaty, zajęcia językowe, grupy wsparcia. Miejsce Otwarte powstało z inicjatywy UNHCR, the UN Refugee Agency, Danish Refugee Council, przy wsparciu Nomada Stowarzyszenie, Kalejdoskop Kultur, Matki na granicę, Centrum Praw Kobiet – Oddział we Wrocławiu.

rozwiń

Termin

(Czwartek) 19:00 - 21:00

X
X
X