luty,2023

23lut19:0021:00ZakończoneKONCERT: GAYA ROSA "WHEN LOVE SPEAKS JAZZ"

Szczegóły

Gaya Rosa to sensualna wokalistka o wielowymiarowym głosie, który nie pozostawia słuchacza obojętnym. Charyzmatyczna artystka śpiewem wyraża najszczersze treści, dbając przy tym o finezyjny poziom wykonawczy. Jest absolwentką wokalistyki jazzowej na Akademii Muzycznej w Katowicach. W jej sercu wyjątkowe miejsce zajmują jazz, soul oraz r&b. Swojego głosu używa także jako lektorka, nagrywając m. in. audiobooki.

Obecnie Gaya przygotowuje debiutancką płytę. Autorskie piosenki w nurcie sensualnego r&b z polskimi tekstami artystki, które zdają się być niejako współczesną poezją. Album tworzony jest we współpracy z wybitnym producentem o pięknej duszy, Adamem Kabacińskim. Niebagatelna wrażliwość tego duetu sugeruje, że płyta będzie ważnym wydarzeniem na polskim rynku muzycznym.

“Miłość mówi Jazzem” / “When Love speaks Jazz” to projekt zrodzony z miłości do jazzu.
Gaya zaśpiewa w trio, a towarzyszyć jej będą znakomici jazzmani: Sebastian Łobos (piano) oraz Łukasz Zgoda (saksofon). Trio zabierze Państwa w podróż przez ukochane standardy jazzowe artystki, w których jazz jest najbardziej precyzyjnym językiem miłości. Obfitość improwizacji instrumentalnych oraz wokalnych, piękne aranże i artystyczna obecność.

Zapraszamy!

Fot. Tobiasz Cwynar
Grafika: Natalia Nowakowska

KIEDY:
Czwartek, 23.02.2023, godz. 19:00

GDZIE:
Odra Centrum, Wyb. Słowackiego 5B, Wrocław

BILETY:
40 zł
W DNIU KONCERTU BILETY DO NABYCIA WYŁĄCZNIE NA MIEJSCU, W KASIE ODRA CENTRUM

rozwiń

Termin

(Czwartek) 19:00 - 21:00

Bilety

Bilety na wydarzenie nie są dostępne

X
X
X