kwiecień,2023

27kwi18:0020:00Dzień grafika: plakat, kolaż, wino

Szczegóły

Z okazji Światowego Dnia Grafika zapraszamy Was na kreatywny wieczór do Odra Centrum!

Naszym znakiem rozpoznawczym są wydarzenia organizowane DLA PAR – ta opcja jest również bardziej korzystna cenowo 🙂 Jeśli jednak nie masz z kim pójść, możesz poszukać kogoś do pary na miejscu i zintegrować się z nowo poznaną osobą.

Zachęcamy, aby jeszcze przed weekendem trochę zmienić otoczenie, zrelaksować się i ponieść fantazji.

Przygotowaliśmy dla Was wszystkie materiały i środki artystyczne, w tym m.in. brystol, kolorowy papier, czasopisma, markery, kleje, nożyce i inne narzędzia artystyczne.

Co będziemy tworzyć?

Celem spotkania jest stworzenie obrazu w formie kolażu/plakatu – pracę wykonujemy w parze bądź indywidualnie. Wykorzystując wycinki z czasopism i kolorowego papieru stworzycie grafikę, która odnajdzie swoje miejsce na ścianie w Waszym domu. Jeśli macie ochotę – zachęcamy do sfotografowania miejsca na Wasz plakat, wtedy wspólnie wymyślimy coś, co dostosujemy do tego miejsca. Możecie również zabrać własne gazety, skrawki tapet, materiałów i dowolne pomoce, które będą Waszą inspiracją.

Nasze warsztaty to oderwanie od codzienności i przeniesienie się na chwile w inny wymiar – wymiar sztuki, kreacji, kolorów i… magii tworzenia przeżywanej we dwójkę. Dodatkowo wyjdziecie z naszej pracowni z Waszym nowym Plakatem – będzie to fantastyczna pamiątka na długie lata i jednocześnie oryginalna i niepowtarzalna sztuka w Waszym domu.

Czwartkowy wieczór umili Wam odpowiednio dobrana muzyka, wino i przekąski!

Wydarzenie poprowadzi dla Was Dominika – architektka, pasjonatka rysunku i malarstwa oraz ilustratorka, która na co dzień zajmuje się również prowadzeniem zajęć dla dzieci i młodzieży pod kątem sztuki i doskonalenia technik plastycznych.

KIEDY:
CZWARTEK, 27.04.2023, godz. 18:00.
Czas trwania warsztatów: 120 min

GDZIE:
Odra Centrum,
Wyb. Słowackiego 5B, Wrocław (tuż obok Mostu Grunwaldzkiego)

KOSZT WARSZTATÓW:
Cena wynosi:
219 zł za parę
139 zł za osobę, która chce znaleźć swoją parę na miejscu 😉

ZAPISY:

Dzień grafika: plakat, kolaż, wino | WARSZTATY

Czekamy na Was z niecierpliwością! 🙂

rozwiń

Termin

(Czwartek) 18:00 - 20:00

X
X
X