styczeń,2023

21sty11:0013:00Dzień Babci i Dziadka - wspólna zabawa malarska

Szczegóły

Zapraszamy wszystkie dzieci oraz młodzież do wspólnej zabawy malarskiej z okazji Dnia Babci i Dziadka!
Każda chętna osoba zabiera ze sobą swoją Babcię lub Dziadka – podczas gdy Wasi goście pozują, Wy przystępujecie do pracy nad portretem. Do dyspozycji macie płótno, pędzle oraz farby akrylowe.
Nie malowałeś/aś nigdy na płótnie? Nic się nie bój ☺️ Cały czas asystować Ci będą profesjonaliści, którzy pomogą stawiać pierwsze kroki i odpowiedzą na wszelkie Twoje pytania. Na koniec obrazy lądują w rękach dziadków – będzie to prezent od Was
Podczas zabawy w miłej atmosferze będziecie mogli skosztować świeżo wyciskanych soków, które wcześniej wspólnie przyrządzimy.
Warsztaty “MALUJ ZDROWO” to wspaniały pomysł na prezent w ten wyjątkowy dla dziadków dzień, ale również bardzo dobra okazja do integracji oraz wyzwolenia kreatywności, która w Was drzemie.

PROWADZĄCE WARSZTATY
Wydarzenie poprowadzą: Dominika oraz Maja – z zawodu architektki. Dominika na co dzień zajmuje się również prowadzeniem zajęć dla dzieci i młodzieży pod kątem sztuki i doskonalenia technik plastycznych, Maja natomiast, oprócz zainteresowania architekturą, prowadzi eksperymenty kulinarne, których efekty można obserwować w mediach społecznościowych.
https://www.facebook.com/dominika.maziejuk
https://www.facebook.com/maja.cichowlas

KIEDY
21.01.2023 (sobota) 11:00 do 13:00

KOSZTY
Cena za duet (Ty + Babcia lub Dziadek) wynosi 130 zł.

ZAPISY
Telefonicznie: 601 658 225
e-mail: dominika.maziejuk@gmail.com

Czekamy na Was z niecierpliwością!

rozwiń

Termin

(Sobota) 11:00 - 13:00

X
X
X