styczeń,2022

30sty17:0018:30Domowa Apteczka Olejkowa

Szczegóły

Zapraszam na spotkanie o Domowej Apteczce Olejkowej, podczas którego zgłębimy tajniki aromaterapii i jej wszechstronnych właściwości.
Czy wiesz, że olejki eteryczne to esencje roślinne, którymi możesz zadbać o swoje zdrowie, samopoczucie, urodę i otoczenie?
Olejki doTERRA to naturalna, zdrowa i skuteczna alternatywa dla sztucznie chemicznych substancji. Olejki nie uzależniają, nie powodują skutków ubocznych a ich używanie jest proste.
Podczas naszego spotkania dowiesz się jak 10 olejków może z powodzeniem zastąpić domową apteczkę i pomóc przy codziennych dolegliwościach. Dowiesz się też jak bezpiecznie stosować olejki eteryczne, żeby w pełni doświadczać ich mocy. Poznasz olejki, które pomogą Ci zadbać o zdrowotne i emocjonalne potrzeby Twoje oraz Twoich najbliższych w naturalny sposób.
Będziesz doświadczać wszechstronnych walorów olejków eterycznych doTERRA klasy terapeutycznej a także stworzysz swój własny, dopasowany do Twoich potrzeb olejkowy eliksir.
Zapraszam do zanurzenia się w pięknych zapachach razem ze mną. Będzie mi miło podzielić się z Tobą tym, co mnie wspiera.

== EWA – KIM JESTEM? ==
Z zawodu nauczycielka i coach. Poza moją pracą, moją pasją jest holistyczne podejście do zdrowia i życia. Uwielbiam się uczyć, poszerzać swoją wiedzę a także być w połączeniu z naturą i dlatego właśnie dzielę się olejkami doTERRA.
https://www.facebook.com/wellbeingoilsewa

== DZIEŃ ROŚLIN ==
Domowa Apteczka Olejkowa to jeden z warsztatów w ramach Dnia Roślin, organizowanego w tym dniu w Odra Centrum. Z tej okazji organizujemy dla Was warsztaty, spotkania, porady, wymianę roślin, a wszystko to przy aromatycznych naparach z ziół, przepysznej kawie i deserach z Odra Cafe. Szczegóły już niebawem!

== KOSZT ==
80 zł – płatne gotówką na miejscu

== ZAPISY ==
Za pośrednictwem adresu e-mail:
wellbeingoilsewa@gmail.com

rozwiń

Termin

(Niedziela) 17:00 - 18:30

X
X
X