wrzesień,2021

25wrz08:3010:00108 Powitań Słońca - Jesień

Szczegóły

Zapraszam na praktykę 108 Powitań Słońca wykonaną wspólnie na rozpoczęcie jesieni. Zajęcia są otwarte i darmowe dla wszystkich chętnych.

Sekwencja Powitań Słońca wykonana w jednym rytmie przez grupę ludzi niesie ze sobą potężną energię. Może być to okazja do oczyszczania swojego ciała i umysłu, celebracji nowych początków, kontemplacji oddechu, wypowiedzenia swojej intencji.

Niezależnie od swoich celów, zapraszam serdecznie na wspólną praktykę.

Sekwencja Powitań Słońca jest doskonałym narzędziem do medytacji w ruchu i do wewnętrznej transformacji. Łączy w sobie korzyści z regularnej praktyki jogi, wzmacnia ciało, sprawdza siłę woli, rozwija wytrzymałość i elastyczność.
Oczywiście nie ma obowiązku wykonania wszystkich 108! Ćwiczymy na miarę swoich możliwości, odpoczywając w trakcie, gdy czujemy, że to potrzebne.
Zajęcia kończymy regenerującą relaksacją.

KIEDY
Sobota, 25 września

GDZIE
Odra Centrum, wybrzeże Juliusza Słowackiego 5B (tuż obok Mostu Grunwaldzkiego)

PLAN
Zaczynamy o godz. 8.30 i praktykujemy do około 10.00

ZAPISY
Zajęcia są otwarte i darmowe dla wszystkich chętnych, ale liczba miejsc jest ograniczona. Daj mi znać mailem na adres: listydo@roselaciko.pl

Zajęcia jogi prowadzi Rosela Ciko, dyplomowana nauczycielka jogi z wieloletnim doświadczeniem. Albanka i Polka, mama Ignasia, ekonomistka, pasjonatka nauki, ajurwedy i szeroko rozumianej sztuki. Więcej o jej doświadczeniu i drodze jogowej przeczytacie tu: www.roselaciko.pl

rozwiń

Termin

(Sobota) 08:30 - 10:00

X
X
X