Czym jest

programowanie?

Program to język komputerów, na przykład w telefonach, samochodach, a nawet w żarówkach! Nauka programowania polega na nauce rozmawiania z komputerami w ich ojczystym języku.

Dlaczego warto uczyć się
programowania?

Poza tym, że fajnie jest tworzyć własne gry, aplikacje i strony internetowe? Będziesz mógł wprowadzić w życie swoje kreatywne pomysły, a następnie podzielić się nimi ze wszystkimi znajomymi!

Programowanie i projektowanie cyfrowe to nieocenione dziś umiejętności, a komputery są coraz ważniejszą częścią życia. Zrozumienie, jak działają komputery i jak najlepiej z nimi współdziałać, otworzy przed Tobą wiele możliwości!

Czym będziemy

zajmowali się

w Dojo?

W Dojo możesz robić masę fajnych rzeczy! Oprócz kodowania można projektować gry wideo lub strony internetowe, tworzyć niesamowitą grafikę, budować obwody elektroniczne lub odzież zaawansowaną technologicznie, a nawet tworzyć i edytować filmy i muzykę! Czyli wszystko, co w jakikolwiek sposób jest związane z komputerami!

Będziesz też współpracować z innymi uczestnikami Dojo, pokazując fajne rzeczy, które robisz w ramach Dojo lub prezentując je na wydarzeniach, a kiedy już staniesz się ekspertem, będziesz mógł pomagać swoim koleżankom i kolegom.

Jak dołączyć do  CoderDojo
w OdraCentrum?

 

Gdzie się spotykamy?

Zapraszamy do OdraCentrum, pływającego domu na wodzie, który przycumował tuż koło Mostu Grunwaldzkiego. Dokładny adres:

Juliusza Słowackiego 5B, 50-406 Wrocław

Co jeszcze warto wiedzieć?

Czy muszę mieć własny komputer?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat.